Eile toimus Kütuseturu Aastakonverents 2018. Juba kuuendat aastat toimunud suurüritusel võeti luubi alla kütuseaktsiisi tõusuga kaasnevad probleemid.

- Poliitikud aru andmas.
- Foto: Karli Saul
Konverentsi vestlusringi oli palutud ka erinevate poliitiliste jõudude esindajad, et vastata kütusemüüjate küsimusele: kas oleks mõistlik tuua kütuseaktsiis tagasi samale tasemele Lätiga, kus meie autovedajate tankimine on kahe aasta jooksul kahekordistunud.
Ühtegi konkreetset seisukohta konverentsil ei võetud, küll aga tunnistati ühiselt, et probleem on olemas ning lähenevas valimisvõitluses saavad aktsiisid kindlasti üheks aruteluteemaks.
Vaata galeriid eilsest konverentsist:
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kütuseturu Aastakonverents
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.