• 05.01.18, 08:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Viking Line tegi isiklikke rekordeid

Viking Line'i reisijate maht kasvas lõppenud aastal 6% ning jõudis laevafirma kõrgeima taseme, 6 881 149 reisijani.
Viking Line'i parvlaev Mariella.
  • Viking Line'i parvlaev Mariella.
  • Foto: Erik Prozes
Suurim tõus toimus Tallinn-Helsingi liinil, kus reisijate arv kasvas 2016. aastaga võrreldes 15,7%. Kokku liikus kahe pealinna vahel aasta jooksul 2 341 440 inimest. Rekord saavutati tänu väljumiste arvu suurendamisele: aprillist kuni oktoobrini tegutses liinil katamaraan Viking FSTR ning juulis lisati suurema nõudluse tõttu graafikusse ka laevad Mariella ja Gabriella.
Rekordini jõudis mullu ka üle mere veetud sõiduautode arv - 762 253. 2016. aastal oli arv 682 194.
Autor: Äripaev

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele