Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ekspediitorite TOP: pinged ei seganud käibe kasvu

Ekspediitor- ja agenteerimisfirmade aasta on läinud pigem tõusulainel, ent üldine olukord sektoris pingestub. Ekspedeerijate TOPi saad täies pikkuses lugeda Äripäevast. TOPi saab osta ka eraldi andmefailina Äripäeva e-poest.
Ekspediitorite TOP: pinged ei seganud käibe kasvu
  • Foto: Raul Mee
Ekpediitorite TOP10:

Seotud lood

Uudised
  • 11.10.17, 14:00
Ilmus Äripäeva Infopanga veoste ekspedeerimise konkurentsiraport
Äripäeva Infopangal on valminud veoste eksperdeerimise konkurentsiraport, mis annab ülevaate valdkonna ettevõtete konkurentsivõimest.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele