• 21.07.17, 12:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EVR Cargo lükkas vaguniäri arutamise plaani edasi

Riikliku kaubavedaja EVR Cargo nõukogu esimees Neeme Jõgi ütles Ärilehele, et kuna juhatuse väljakäidud Venemaalt vagunite ostmise ja nende väljarentimise äriplaan on mahukas, palus juhatus materjalide kokkupanekuks lisaaega ning teema tuleb arutusele tõenäoliselt augustis korralisel koosolekul.
EVR Cargo lükkas vaguniäri arutamise plaani edasi
  • Foto: EVR Cargo
"Eelmisel nädalal hakkasime me teemat arutama ja oli rohkem küsimusi kui vastuseid. Otsustasime äriplaani menetlemise peatada seal, kus seda teha sai," selgitas Jõgi väljaandele. Ta lisas, et erakorralist koosolekut siiski ei tühistatud, vaid arutati jooksvaid küsimusi.EVR Cargo soovib osta Venemaa tehastelt 35 miljoni euro eest tuhatkond vagunit ning rentida need seejärel välja kaubaveoks rahvusvahelistele firmadele. Enamjaolt tähendaks see siiski vagunite sõitmist Venemaa raudteesüsteemis, mis tekitab paljudes kahtlusi äriplaani vettpidavuses arvestades Venemaal varitsevaid ja eelkõige poliitilisi riske.Allikas: Äripäev
Autor: Äripaev

Seotud lood

Uudised
  • 24.07.17, 13:19
Vene sanktsioonid: EL lubab USA-le vastulööki
Euroopa Liit on valmis omapoolseteks vastusammudeks, kui USA kiidab heaks uued Venemaa vastased sanktsioonid, millest riskivad pihta saada ka Euroopa ettevõtted.
Uudised
  • 10.10.25, 12:55
Juba 24. korda: “Aasta logistikategu 2025” ootab kandidaate!
Kandideeri ise või anna teada ägedast logistikateost: kandidaate saab esitada oktoobri lõpuni!
Igasügisest traditsiooni järgides valib Äripäeva Logistikauudised juba 24. korda välja aasta parima logistikasaavutuse: esita kandidaat konkursile Aasta Logistikategu 2025!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele