Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Söeterminal läheb pankrotti
Eesti üks tuntumaid ettevõtteid, Muuga kaubasadamas asuvat söeterminali käitanud Coal Terminal läheb tõenäoliselt pankrotti, kirjutab Eesti Ekspress.
Avalduse maksejõuetuse väljakuulutamiseks esitas ettevõte ise. Märtsi keskel määras kohus ajutiseks pankrotihalduriks vandeadvokaat Andrias Palmitsa. Kohtuistung pankrotiavalduse läbivaatamiseks toimub kahe nädala pärast.
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.