• 25.01.17, 17:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

ACE Logistics Estonia saab uue juhi

Alates 1. veebruarist on ACE Logistics Estonial uus tegevjuht Allan Epner. Andres Matkur jätkab ACE Logistics Grupi juhina.
ACE Logistics Estonia uus juht Allan Epner alustab 1. veebruaril.
  • ACE Logistics Estonia uus juht Allan Epner alustab 1. veebruaril. Foto: www.ace.ee
ACE Logistics teatas, et alates 1. veebruarist juhib ACE Logistics Estoniat Allan Epner, kes on 14 aastat töötanud DSV kohalike transpordivedude osakonna juhina ning 2 aastat Marati logistikajuhina.
Lisaks tähistab ACE Logistics sel aastal 25. tegevusaastat.
"Mul on hea meel, et olen viimased 20 aastat ACE’iga seotud. Olen saanud täita mitmeid tööülesandeid ja viimased kümmekond aastat vastutanud nii ACE Eesti kui ka kogu ACE Grupi tegevjuhtimise eest. Et areng võiks hoogsalt jätkuda, liitub meie meeskonnaga Allan Epner, kes alustab ACE Eesti tegevjuhina 1. veebruarist 2017. Allanil on pikk töökogemus Eesti ühes suurimas logistikaettevõttes. Olen rõõmus, et ta on otsustanud jätkata just ACE’is. Soovin Allanile edu tema tegemistes!" kirjutab ACE Logistics Groupi juht Andres Matkur ACE Logisticsi veebilehel.
Allan Epneri tutvustust saad lugeda siit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.25, 14:25
Logistika Eestis
Eesti logistikasüsteem on tänu oma strateegilisele asukohale, arenenud taristule ja digilahendustele üks tõhusamaid Baltimaades. Riik ühendab Põhja- ja Ida-Euroopa turge, pakkudes hästi toimivat maantee-, raudtee-, mere- ja õhutranspordi võrgustikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele