• 01.12.16, 11:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Katse õnnestus: esimene rong jõudis edukalt Hiinast Lätti

Šveitsi raudteefirma InterRail Holding AG teatas 29. novembril, et esimene katserong, mis alustas teed Yiwust Hiina idarannikul, jõudis edukalt Riiga.
Raudtee
  • Raudtee
  • Foto: Raul Mee
Pidulikule tseremooniale olid 5. novembril Riiga jõudnud rongi vastu tulnud võtma Xiong Tao, Yiwu linnapea asetäitja, ja Uldis Augulis, Läti transpordiminister. Kaubarong, mis vedas tekstiil- ja majapidamiskaupu, läbis ligi 11 000 km 13 päevaga. Rongi opereeris InterRail. Kuna ühenduse vastu on klientidel suur huvi, tutvustatakse püsiühenduse võimalusi pärast Hiina uusaastapidustusi.
InterRail Holding AG opereerib raudteevedusid Hiina ja Euroopa vahel juba aastaid. Lisaks tegutseb firma aktiivselt Venemaal, Kesk-Aasias ja Iraanis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele