• 02.12.15, 14:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mida ootab ABB autovedajalt. Oluline tarnekiirus

Oktoobri lõpus toimus aasta suurim autoveonduse konverents, kus oma ootustest autovedajatele andis ülevaate ka energeetika- ja automaatikatehnoloogiaettevõtte ABB hankejuht Urmas Tahk.
ABB-l on oluline, et nende valmistoodang lasot kiiresti ja kahjustusteta tellijateni jõuaks. Seepärast on neil ka vedajatele kindlad nõudmised.
  • ABB-l on oluline, et nende valmistoodang lasot kiiresti ja kahjustusteta tellijateni jõuaks. Seepärast on neil ka vedajatele kindlad nõudmised.
  • Foto: Eiko Kink
Tahk rääkis oma ettekandes, et transport on ABB jaoks erakordselt oluline protsess. Ettevõtte personal kulutab palju aega müümisele, disainile ja tootmisele, kuid kui toode ei jõua õigel ajal kliendini või on kahjustatud, siis on kogu töö asjatu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele