Lao sisustamisega peaks arvestama juba ladu ehitades, piltlikult öeldes võiks uue laohoone ehitada riiulite ümber, mitte vastupidi.
Laomaailma tegevjuht Fred Märtsoo soovitab juba lao ehitamisel arvestada sisustusega, kui on teada, mis ettevõte hakkab ladu kasutama.
  • Laomaailma tegevjuht Fred Märtsoo soovitab juba lao ehitamisel arvestada sisustusega, kui on teada, mis ettevõte hakkab ladu kasutama.
  • Foto: Eiko Kink
Lao- ja tootmishoonete sisustust müüva ASi Laomaailm tegevjuhi Fred Märtsoo sõnul arvestatakse lao sisustusega juba selle ehitamisel, muidugi juhul, kui ladu on konkreetsele ettevõttele, mille tegevus on teada. Tema sõnul on seda tehtud juba viimased paarkümmend aastat, kuid samas tuleb alati leida ka kompromisse võimalike ehitusmahtude ja vajalike tegevuste vahel.

Seotud lood

Uudised
  • 09.06.16, 11:00
Tänassilma tuleb uus tööstuspark
Harju KEK on alustanud Tänassilma piirkonnas logistika- ja tootmisettevõtetele suunatud Valdmäe Tööstuspargi arendamist.
  • ST
Töökuulutused
  • 09.07.26, 10:36
Smarten Logistics ootab meeskonnaga liituma kauba vastuvõtuosakonna juhti
Konkurss kestab 26. juulini

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele