Tallinna Lennujaam on viies lennujaam maailmas, kus nüüdsest unemunades lennu ootamine ja segamatult pikutamine võimalik.
Soome ettevõtte GoSleep poolt loodud innovaatiline toode „Sleeping Pod“ ehk eestipäraselt Unemuna on maailmas juba omajagu tähelepanu pälvinud ja kasutajatelt kiidusõnu saanud.
Uuendusliku toote mõte sai alguse ettevõtte loojate Esko Koikkalainen´i ja Jussi Piispanen´i ideest. Mõlemad mehed reisisid palju ning tundsid alati, et pikkadel ootamistel oli lennujaamades puudu kohtadest, kuhu saaks segamatult puhata või magada. Pingiread ei tundunud kuigi mugavad. GoSleep loojad arendasid toote nimega Sleeping Pod, mis on eestipäraselt unemunaks nimetatakse.
Hetkel on GoSleep olemas Abu Dhabis, Dubais, Helsingis, Amsterdamis ning nüüdsest ka Tallinnas. Kasutajate tagasiside on kõigis lennujaamades olnud positiivne. Paljudel inimestel tekib esmalt arvamus, et Unemuna ongi vaid magamiseks, kuid tegelikult on sellel veel mitmeid funktsioone. Reisija saab iselt istme alla paigutada oma käsipagasi, laadida elektroonikat või lihtsalt rahulikult oma lendu oodata. Unemuna pakub reisijale rahulikku ja privaatset ruumi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Tallinna Lennujaamas on Unekapslite kasutamine kõigile reisijatele tasuta.
Seotud lood
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.