Täna toimub Tallinnas 11. ladustamise ja laotehnoloogiate aastakonverents Laoseis 2015. Konverentsil osaleb üle 60 valdkonnas tegutseva inimese.
Laoseis 2015 toimub Tallinnas Sokos Hotell Viru konverentsikeskuses. Konverentsi teemade peatähelepanu on tööjõuprobleemi lahendamise võimalustele ladudes. Räägitakse ka uutest laotehnilistest lahendustest, mis aiatavad laos kasvatada efektiivsust ja tootlikkust, Tutvustatakse energiasäästu võimalusi ning tehakse ülevaade olukorrast Eesti laopindade turul.
Konverentsil on üle 60 osaleja. Osalejate nimekirjaga saab tutvuda
SIIT. Konverents lõppeb täna õhtul kell 17:30.
Konevrentsi olulisemaid teemasid vahendab päeva jooksul logistikauudised.ee.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Renditööjõudu vahendava Finesta Baltic tegevjuht Heiki Mäki kinnitas konverentsil Laosesi 2015, et peamised renditööjõu kasutajad on logistika- ja tööstussektori ettevõtted.
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.