Täna hommikul saabus Tallinna suvehooaja esimene kruiisilaev Discovery, pardal 655 reisijat, kellest enamik on Briti kodanikud, teatas Tallinna Sadam.
Ristluslaeva Discovery sildumisega Vanasadamas algab ka ametlikult Tallinna sadama suvine lõbusõiduhooaeg, mis toob siia teiste seas seni kõige pikema, 330meetrise Royal Princessi.
Kokku külastavad kruiisilaevad Tallinna sel aastal 300 korda ja toovad pealinnaga tutvuma ligikaudu 470 000 turisti.
Autor: aripaev. ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna Sadamas algas 4. mail tänavune kruiisilaevade hooaeg, mis kestab 17. oktoobrini. Hooaja esimese laevana sildus Vanasadamas Costa Pacifica, mille pardal oli 2837 reisijat.
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.