Scandlinesi Travemünde ja Baltimaade vaheline kaubavedu kasvas eelmisel aastal Liepaja ja Venstpilsi liinidel ligikaudu 43% mistõttu tõstetakse laevade väljumist nendel liinidel kuue korrani nädalas.
Kasvava nõudluse rahuldamiseks Baltimaade liinidel suurendab laevafirma Scandlines Travemünde ning Läti sadamate Liepaja ja Ventspilsi vahelistel liinidel väljumiste arvu kuue korrani nädalas. Kaubaveokliendid saavad Saksamaalt Baltimaadesse sõita iga päev peale pühapäeva.
Travemünde ja Baltimaade vahelistel liinidel iganädalaste väljumiste arvu suurendamine kuueni on Scandlinesi tegevjuhi Søren Poulsgaard Jenseni sõnul üks osa Scandlinesi kaubaveostrateegiast. Travemünde–Liepaja liinil sõidavad neli korda nädalas mootorlaevad Ask ja Urd. Neis on üle 1598 laadimismeetri ning kohti jagub kuni 186 inimesele. Peale selle sõidab kaks korda nädalas Travemünde ja Ventspilsi sadama vahel 2011. aastal renditud mootorlaev Watling Street. Selle näitajad on 2255 laadimismeetrit ning 195 kohta sõiduautodele ja 489 inimestele.
Seotud lood
Kujutagem ette ühe ettevõtte keskastmejuhti, kes peab nädala lõpus kaitsma oma aasta plaane. See vajab paaritunnist keskendumist ja asi saaks tehtud. Pärast hommikukohvi otsustab ta enne veel „kiirelt“ uudiseid sirvida ja meilid üle vaadata.