Anu Jõgi • 29 detsember 2011

Jõulud pea kahekordistasid SmartPOSTi pakimahu

SmartPOST toimetas jõulude ajal inimesteni rekordmahus pakke, võrreldes eelmise aasta jõuludega kasvas ettevõtte pakimaht tänavu 80%.

Hoolimata suurest koormusest jõudsid pakid adressaatideni suuremate viivitusteta ning ka viimased pühade ajal saadetud pakid on jõudnud saajateni, teatas ettevõte.

„Nagu prognoosisime kuu alguses, on detsembrist saanud SmartPOSTi jaoks kõigi aegade rekordkuu. Tänaseks on pakimahud normaliseerunud ning automaatide töö jätkub tavapärase graafiku alusel,“ sõnas SmartPOSTi tegevjuht Risto Eelmaa.

„Viimasel paaril nädalal hoogustus eelkõige veebipoodide müük, kust telliti pakke lausa kolm korda enam kui eelnenud kuudel,“ sõnas Eelmaa.

SmartPOSTi kaubanduskeskuste sisepindadel asuvate pakiautomaatide kaudu on võimalik saata postipakke 52 Eestis asuva pakiautomaadi vahel. Lisaks on SmartPOSTi kaudu võimalik saata pakke ka teistesse riikidesse.

SmartPOST on osa Itella Grupist, mis pakub kaupade- ja informatsioonivoogude korraldamise lahendusi. Grupp tegutseb kirjade-, informatsiooni ja kaupade logistika valdkonnas Põhja- ja Kesk-Euroopas ning Venemaal.

 

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistika.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana Tilkson
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150