Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
FOTOD: Avati Päästeameti logistikakeskus
Täna avati päästeameti Kose logistikakeskus, mis koondab suures mahus päästetehnikat. Projekt käivitus 2008. aastal ja maksis kokku 12 miljonit eurot, mille eest teostati nii ehitustöid kui soetati uut päästevarustust.
Siseminister Ken-Marti Vaherile tutvustatakse Päästeameti köögipoolt. Ministri paremal käel Päästeameti peadirektor Kalev Timberg ja vasaklu peadirektori asetäitja Alo Tammsalu
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.