Jaga lugu:

Vopak E.O.S.: viime ellu Termoili terminali investeeringud

Riigi Kinnisvara AS-i (RKAS) nõukogu otsus lõpetada uue Tallinna Vangla arendus Maardus võimaldab Vopak E.O.S.-il investeerida 25 miljonit eurot Termoili terminali.

„Vopak E.O.S. saab nüüd teha Termoili terminali kavandatud 25 miljoni eurose investeeringu, mis parandab Eesti logistikasektori üldist konkurentsivõimet. Et püsida sellel väga konkurentsitihedal rahvusvahelisel turul esirinnas on infrastruktuuri uuendamiseks mõeldud investeeringud vajalikud meie klientide kaubavoogude käitlemise efektiivsuse suurendamiseks,” kommenteeris Vopak E.O.S.i juhatuse esimees Arnout Lugtmeijer pressiteate vahendusel.

“Läbirääkimised olid keerulised ning kestsid kaua, kuid kõik osapooled mõistsid, et kokkulepe on parim lahendus, arvestades poolte vahel samaaegselt käivaid vaidlusi, mille lõppu ei olnud näha. Kokkuleppe tingimused ei vasta päris meie esialgsetele ootustele, kuid kõige olulisem on positiivne lõpplahendus ning et me kõik saame oma asjadega edasi minna,” lisas Lugtmeijer.

Vangla oli esialgu planeeritud Maardu terminalide ja kaubaraudteejaama tegevuse turvatsoonidesse, mis oleks märkimisväärselt mõjutanud terminali edasist äritegevust ning arenduspotentsiaali. Nüüd omandab Vopak E.O.S endise vanglakrundi, kuigi ei kavatse sinna terminali ehitada.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppLogistikauudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee