Rivo Sarapik • 10 veebruar 2011
Jaga lugu:

Kurikael tekitas juhiloa kaotanule hulga probleeme

Politseile tuntud kelm tekitas juhiloa kaotanud mehele hulga võlanõudeid ning tekkinud probleemide tegelik ulatus pole senini selgunud.

Mullu veebruaris oma juhiloa kaotanud ja nii identiteedivarguse ohvriks langenud kliimatehnik Hardo Hürden (32) rääkis, et ta ei tea tekkinud probleemide ulatust enne, kui järjekordsed võlanõudjad temani jõuvad, vahendas ETV saade "Pealtnägija".

Hürdeni õnnetuseks sattus tema juhiluba vilunud päti, 29aastase Rain Gustavsoni kätte, keda on varguste ja kelmuste eest kriminaalkorras karistatud kümme korda ning väärtegude eest 25 korda, reaalselt on ta vangis istunud kuus korda.

Gustavson kasutas Hürdeni juhiluba ning avas pankades tema nime all arveid, mida aga ise kasutas, võttis ohvri nimel ka hulga kiirlaene ja võttis laekunud summad pangaautomaatidest välja, samuti ostis kelm Hürdeni nimel järelmaksuga kalleid mobiiltelefone ja televiisoreid ning vormistas ohvri nimele kaubamajade krediitkaarte.

Hürdeni sõnul on praeguseks selgunud, et tema nimele võetud kohustused jäävad 100 000 ja 200 000 krooni (6391 kuni 12 782 euro) vahele.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Hedi Meigas
Hedi MeigasSündmusedTel: 5384 5159hedi.meigas@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee