• 19.01.11, 13:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jäämurdja alustab peagi Ida-Eesti sadamates

Soome laht on siiani jäävaba ja jäämurdjal Tarmo esialgu tööd pole, olukord muutub aga veeteede ameti kinnitusel ühe kuu jooksul.
Veeteede ameti talvise navigatsiooni talituse juhataja Martin Kaarjärv rääkis "Aktuaalsele kaamerale", et saared on laevaliikluseks vabad, põhitöö käib Pärnu lahes, kus on jääst välja aidatud 59 laeva ning jäämurdmist alustati detsembris.
Siiani on jääolud Soome lahes soodsad, kuid kuu aja jooksul võib olukord muutuda.
"Ma usun, et paari nädala jooksul hakkame jäämurdega pihta Kunda ja Sillamäe kandis. Sealt edasi paar nädalat ja on ka siin," oletas ta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele