• 03.11.10, 11:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Diislikütuse hind tõusis

Suuremad tanklaketid tõstsid 15 sendi võrra diislikütuse hinda. Bensiini hind on endisel tasemel.
Statoili jaamades maksab diislikütuse liiter 17.80 krooni, Neste automaatjaamades 17.55 krooni. Alexelas on diislikütuse liiter praegu 17 krooni 55 senti.
 
Autor: Tea Taruste

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 05.01.15, 10:41
Transpordis kütuse hinnalisa aastate madalaimal tasemel
Pikemat aega madalal püsinud kütuse hind on viinud viimaste aastate madalaimale tasemele ka transpordifirmade kütuse hinnalisa.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele