Soomlaste lennufirma Finnair sai nüüd müüdud ka viimased kaks laiakerelist Boeingut, ostjaks üks USA liisingufirma, teatab Taloussanomat.
Tegemist on laiakereliste mudelitega Boeing MD-11, mille ostis USA liisingufirma Neff Air, kellele lennukite omandus siirdub täielikult üle 2011. aasta algul.
Siiski jätab Finnair müügihinna enda teada.
Mõlemad lennukid on olnud Finnairi teenistuses 1990. aastate algusest kuni käesoleva aasta alguseni. Praegu kulgeb üks neist kaubalennukiks muudetuna alates mai keskpaigast Helsingi ning Hongkongi ja Söuli vahet. Teisest saab kaubalennuk sügisel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Et Finnair uurib võimalusi jätkata kaubavedusid ühe või kahe lennukiga, võib tulla kõne alla müüdud lennukite rentimine.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.