• 22.07.10, 17:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Antwerpeni Sadama I poolaasta priske

Võrreldes eelmise aasta I poolega paisutas Antwerpeni Sadam selle aasta I poolele oma kaubahte üle kümnendiku, teatab transport Weekly.
Kui 2009 aasta I poolel oli see 77 miljonit tonni, siis selle aasta I poolel 87 miljonit tonni ehk 12,7% suurem.
Konteinerite vedu kasvas massiarvestuses aga 20% ehk tasemelt 42,9 miljonit tonni tasemele 51,3 miljonit tonni. TEU-des oli kasvu suuruseks samal ajal 16,2% ehk tasemelt 3,6 miljonit TEU-d tasemele 4,2 miljonit TEU-d.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele