• 25.06.10, 17:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Aasia-Euroopa konteinervedu kasvus

Honkongi taustaga Aasia konteinerite vedaja OOCL tõstab alates juuli keskpaigast Aasia-Euroopa konteineriveo tariife, teatab Logistics Manager.
Üle neljakümne aastane Hongkongi laevafirma OOSL kergitab alates 15. juulist Põhja-Euroopa suunalist Aasia konteinerveo tariife TEU kohta 3150 krooni võrra. Põhjenduseks toob firma, et sel aastal on turuolud paranenud ja sedamööda on kasvava nõudluse tingimustes kerkinud ka opereerimiskulud.
Tegemist on tariifidega, mis puudutavad liiklust Aasiast Põhja-Euroopasse, kuid Jaapan jääb Aasia osas sellest välja.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele