Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riik müüb Pärnumaa Teed maha

Valitususe otsusel müüb riik poolsada tuhat tee-ehitusfirma Pärnumaa Teed aktsiat enampakkumise teel, teatab valitsuse briifinguruum.
Majandus- ja Kommunikatsiooniminister Juhan Partsi esitatud seaduseelnõu alusel tehtud otusese kohaselt võõrandatakse riigile kuuluvad 52 000 AS-i Pärnumaa Teed 1000-kroonise nimiväärtusega aktsiat avaliku enampakkumise teel.
Alghinnaks saab olem 47 305 745 krooni.
Aktsiate müügi tingimuseks määratakse, et ostja jätkab AS-i Pärnumaa Teed, Pärnu Teedevalitsuse ja maanteeameti vahel 29. mail 2008. aastal sõlmitud “Pärnu maakonna riigimaanteede hoolde ja säilitusremondi 2008-2011. aastatel lepingu” täitmist 31. maini 2011. aastal.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele