Võrreldes eelmise aasta I kvartaliga, jäi Oktoobriraudtee selle aasta I kvartalis pea viiendikust reisijatest ilma, teatab Transport Weekly.
Kui eelmise aasta I kvartalis vedas Oktoobriraudtee 3,2 miljonit reisijat, siis selle aasta I kvartalis 2,7 miljonit reisijat ehk 15,6% vähem.
Raudteefirma Moskva vaksalist käis selle aasta I kvartlis reisijaid läbi 0,95 miljonit, märtsis 0,37 miljonit.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.