• 20.04.10, 10:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti õhuruum õhtuni avatud

Täna hommikuste prognooskaartide põhjal pikendas Lennuamet Tallinna lennuvälja ümbruses oleva õhuruumi lahtiolekut kuni õhtul kella 22.00-ni, teatab majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.
Õhuruum selles osas on avatud maapinnast kuni lennutasandini 195 (umbes 6 kilomeetrit). Mujal Eesti kohal ja selle õhuruumi kohal on IFR lennud piiratud kuni lennutasandini 355 (umbes 11,5 kilomeetrit).
On väga oluline silmas pidada, et konkreetsete lendude alustamine on iga lennufirma otsustada ning tuleb jälgida nendepoolset informatsiooni.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele