Tallinna Lennujaama juhatuse liige Erik Sakkov nentis, et  tänaseks päevaks on lendamisega ühel pool ja oodatakse lennuameti luba.
"Lennujaam on avatud, terminal töötab, kuid kõik lennukid on maa peal. Kõik lennud on tänaseks tühistatud," sõnas Sakkov. Nüüd tuleb vaid oodata Lennuameti luba, siis saab vaadata edasi.
Kui Lennuamet annab lendamiseks loa, mis saab lennujaamas siis - on ju nüüd ridamisi lende üksteise otsa kuhjunud?
"Ma ei oska seda kommenteerida, kuna varem pole meil sellist asja olnud. Kas ja kui palju hakatakse peale luba lendama, sõltub eelkõige lennufirmadest, meil siis Estonian Airist. Arvan aga, et pigem ei teki kaost, kuna väga paljud inimesed on juba oma koju lahkunud muul moel. Meil pole ühtki ööbijat ega hädalist."
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele