Tartus tabasid varitsuses olnud veokijuhid ja Volvo keskuse töötajad eile öösel mitmel varasemal ööl parklas tegutsenud kütusevargad, teatab ERR.
Eile kell 00.07 sai politsei teate, et Ringteel Volvo keskuse lähedal asuvas parklas varastavad kurjategijad veokite kütusepaakidest diislikütust, ütles politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Agu Lall.
Sündmuskohale kiirustanud politseipatrull leidis lumehangest eest kütusevarastele kuuluva Audi A6, mis oli üritanud sündmuskohalt põgeneda, kuid tema tee oli blokeeritud suure poolhaagisega veokiga.
Kurjategijad olid jõudnud enne nende tabamist avada kahel veokil kütusepaakide korgid ja ühest paagist laadida kolmveerand kanistrit kütust. Teise veoki juures ootas täitmist veel kolm tühja kanistrit, mis jäid aga tänu varitsuses olnud veokijuhtidele täitmata.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.