• 19.02.10, 09:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

IT-firma hoogustab eksporti väliseksperdiga

Alates veebruarist annab Net Groupi ekspordile vunki välismaine  turundusjuht Michael Zinsmeister,
Tema ülesanne on edendada müüki Põhja-Euroopa ja Skandinaavia turgudel.
 Zinsmeister aitab saavutada ettevõtte eesmärki eksportida aastal 2015 tooteid ja teenuseid vähemalt 100 miljoni krooni ulatuses.
 „Net Group on Eesti kõige innovaatilisem IT-firma. Kui ma kuulsin nende eesmärkidest ja laienemisplaanidest täpsemalt, soovisin kohe Net Groupi meeskonnas töötada,“ ütles Zinsmeister, kes töötas enne Net Groupiga liitumist IP-telefoni lahenduste juhtiva arendaja Innovaphone’i Põhjamaade ja Baltikumi müügijuhina.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 „Michaelil on 10aastane kogemus IT-ettevõtete müügiarenduses, ta on kursis kõikide Euroopa turgudega, kõneleb enamust Euroopas levinud keeltest ning tunneb suurt soovi tutvustada Eesti IT-edulugu teistes riikides. Meil on hea meel, et EAS toetas Net Group-i hinnatud väliseksperdi kaasamisel,“ ütles Net Groupi juht Priit Kongo.
 Eelmisel nädalal tutvustas Michael Zinsmeister Euroopa suurimal energiamessil E-World 2010 energiaetettevõtetele suunatud lahendust Synerall, mis on Net Groupi kõige uuem Euroopa turule suunatud toode.
 Michael Zinsmeisteri eksporditööd Net Groupis toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.
 Net Group on Eesti erakapitalil põhinev uue põlvkonna infotehnoloogiaettevõte, mis pakub IT lahendusi Eestis ja Läänemere riikides.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele