• 18.02.10, 13:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vene Raudtee teenib osaluste müügilt priskelt

Üleeile otsustas Vene Raudtee müüa maha hulga oma osalusi ja teenida nii kümneid miljardeid kroone, teatab Railway Market.
Vene Raudtee presidendi Vladimir Jakunini sõnul on riigifirmal plaanis aastani 2012 müüa oma osalused maha 30-es tütarettevõttes. Müüki lähevad ligi 50% Vedu Ühe aktsiaid ja ligi 35% TransContaineri aktsiaid.
Jakunini kinnitusel on need müüdavad varad kõige hinnalisemad. Tema lootustel peaks Vene Raudtee teenima osaluste võõrandamisest umbes 38 miljardit krooni.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele