Võrreledes 2008. aastaga taandus eelmisel aastal naftatoodete vedu läbi naftajuhtme Ventspilsi Sadmasse veerandi võrra, teatab Logistics Finland.
Kui 2008. aastal kulges läbi naftajuhtme Ventspilsi Sadamasse 5,028 miljonit tonni naftatooteid, siis 2009. aastal 3,771 miljonit tonni. Seega aastate võrdluses toimus langus 25%.
Eelmise aasta neljandas kvartalis kulges läbi juhtme naftatooteid 664 400 tonni, mis omakorda on 32,4% vähem, kui 2008. aasta neljandas kvartalis. Siis oli see näitaja 982 840 tonni.
Ventspilsi Sadamasse tulevad naftatooted mööda naftajuhet aastast 2006.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.