• 05.11.09, 14:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

NCC konteineriäri taastumas

Venemaa NCC terminalid käitlesid selle aasta kümne kuuga konteinereid 841 448 TEU-d, mis on 15,2 % vähem kui 2008. aasta samal perioodil, teatab Transport Weekly.
Oktoobris õnnestus FCT-l (First Container Terminal, St. Peterburg)  ja NUTEP-il (Novorossiisk) saada üle majandussurutise negatiivsetest mõjudest ning saavutada kriisieelsed mahud.
FCT käitles oktoobris 90 525 TEU-d konteinereid, mis on 1,3% vähem kui 2008. aasta oktoobris. Selle aasta jaanuarist oktoobrini käitles FCT 749 591 TEU-d konteinereid, mis on 16% vähem, kui 2008. aasta samal perioodil.
NUTEP käitles selle aasta oktoobris 13 164 TEU-d konteinereid, mis on 10,5% rohkem, kui 2008. aasta oktoobris. Selle aasta jaanuarist oktoobrini käitles see terminal 91 857 TEU-d konteinereid, mis on 8% vähem, kui 2008. aasta samal perioodil

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
 
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Enimloetud

1
Uudised
  • 10.10.25, 14:21
ELEA korraldab pikemate autorongide demopäeva
2
TOP
  • 25.09.25, 09:25
Autotranspordi TOPi esikohaomanik: turul käib pidev võitlus
3
Uudised
  • 13.10.25, 11:51
Galerii: “Kriisilogistika päev 2025
Olulisim küsimus: miks pole logistikaettevõtted ETO nimekirjas?
4
Uudised
  • 09.10.25, 12:13
Järjekordne BLSi juhatuse liige lahkus ametist
BLS on kümme aastat järjest kahjumit saanud
5
Uudised
  • 13.10.25, 13:27
Hiina vastas USAle: mitmed laevad pöördusid nädalavahetusel tagasi
Sadamatasud kasvavad ka USA börsil noteeritud mitteameerika päritolu laevandusfirmadele
6
Uudised
  • 10.10.25, 12:55
Juba 24. korda: “Aasta logistikategu 2025” ootab kandidaate!
Kandideeri ise või anna teada ägedast logistikateost: kandidaate saab esitada oktoobri lõpuni!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele