• 02.11.09, 09:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vilniusest talvel kaks lisaliini

Alates 21. novembrist hakkab leedu lennufirma Star1 Airlines lendama Itaaliasse, Milaanosse kaks korda nädalas, teatab Baltic Corurse.
Vene lennuliin Yamal Airlines hakkab novembri keskpaigast lendama Moskvasse Domedovo lennujaama. Sealt edasi saab Omskisse, Tšeljabinskisse, Tjumenisse.
Olukorra muutus on tingitud leedulaste lennufirma flyLALi pankrotist.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele