• 23.10.09, 18:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Talvel väljub Riia Lennujaamast lende 12% enam

Alates esmaspäevast väljub Riiast algaval talveperioodil 562 lendu 61 suunas, edastab Riia Lennujaama pressiteenistus.
Kui eelmisel talveperioodil 2008/2009 väljus umbes 500 lendu, siis nüüdsel talveperioodil 2009/2010 on see näitaja ligi 12% suurem. Tulemust on tublisti paisutanud lätlaste endi airBaltic, mis on viimasel ajal avanud uusi liine.
Teised lennuväljal opereerivad lennufirmad on SmartLynx, Lufthansa, Finnair, Ryanair, LOT, Czech Airlines, Norwegian Air Shuttle, Turkish Airlines, Aeroflot ja Uzbekistan Airways.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele