Selle aasta üheksa esimese kuu jooksul vedas Valgevene Raudtee kaupu 8,8% enam kui eelmise aasta samal perioodil, edastab railwaymarket.eu.
Jaanuarist septembrini veeti selle maa raudseil rööpail 5,5 miljonit tonni kaupu.
Siin on oma osa ka riigi paindlikul maksupoliitikal ja tihedal koostööl Poola Raudteega. Selle tulemusel valgevenelaste raudtee registreeris septembri kaubaveomahtude muutuseks 186% võrreldes 2008. aasta septembriga. Nüüd kasvas kaubaveomaht näitajani 700 000 tonni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.