• 01.10.09, 17:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soomes Škoda ja Volkswageni müük tuure kogumas

Septembris sai hoogu põhjanaabrite lemmikute Volkswagen Golfi, Škoda Octavia, aga ka Toyota Avensise müük. Eliitmargid veavad vaikselt järele, edastab taloussanomat.fi.
Sügiskuul registreeriti 7525 uut sõiduautot, aasta varem oli see näitaja 9871, niiet kriisi hajumine automüügist võtab veel aega.
Siiski on soomalste lemmikmarkide Volkswageni, Škoda ja Toyota müügis saabunud tõus. Tõuseb ka Fordi müük, seevastu Volvoi peab veel taluma langust..
Enim lisandus lõppenud kuul registrisse 417 uut Škodat.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Elkiitmasinate müük püsib kriisist hoolimata vaikses tõusus. Näiteks Audide osatähtsus autode turul on perioodil jaanuar-septembert 2009 kasvanud eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 4,1%lt  4,8%le.  Mercedes-Benzil 4,0%lt 4,1%le, Jaguari ja Lexustel on näitaja endiselt 0,2% ümber.
  

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele