• 28.08.09, 09:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riik tahab Tallinna Sadamalt 400 miljonit

Valitsus võtab eelarve täitmiseks Eesti Energiast ja Tallinna Sadamast dividendid täies mahus välja, samuti ostetakse Eesti Energialt tagasi põhivõrk.
Tallinna Sadamast tahetakse välja võtta 400 miljonit krooni, kuid ettevõte pole veel valitsuse mõttega harjunud, vahendas ERR; sest esialgu plaaniti riigile dividendidena anda 100 miljonit krooni. 400 miljoni leidmisega on ettevõttel raskusi.
"Sõltub sellest, kus see raha leitakse. See raskendab olukorda./.../ Selle info põhjal on järeldusi vara teha, eks me peame nüüd maha istuma ja mõtlema, kuidas edasi minna," ütles Tallinna Sadama avalike suhete juht Sven  Ratassepp.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 05.03.09, 14:49
Tallinna Sadama kasum 417 miljonit
ASi Tallinna Sadam teenis mullu 417 miljonit krooni kasumit.
Uudised
  • 16.07.09, 16:07
Tallinna Sadama reisijate arv kerkis juunis
Tallinna Sadam teenindas juunis 766 845 reisijat, mida on maiga võrreldes 15% enam. Möödunud aasta juuniga võrreldes on tulemus umbes protsendi võrra väikesem.
Uudised
  • 17.09.09, 15:26
Parts: Tallinna Sadamast raha keeruline võtta
Majandusminister Juhan Parts tunnistas, et plaan parandada eelarvetasakaalu Tallinna Sadamast võetava rahaga tundub talle võrdlemisi keeruline.
  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele