• 19.08.09, 09:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kapo algatas kaaperdamise kriminaalmenetluse

Kaitsepoltsei alustas kriminaalmenetluse kontrollimaks väiteid võimalike Eestist pärit isikute seotusest Arctic Sea väidetava kaaperdamisega.
Kriminaalmenetlus on alustatud karistusseadustiku paragrahvi (KarS 110) tunnustel, mis käsitleb piraatlust. Kriminaalmenetlust viivad läbi Riigiprokuratuur ja Kaitsepolitseiamet.
Toimunu asjaolude ja sündmusega seotud isikute selgitamiseks teevad Eesti õiguskaitseasutused koostööd oma partneritega erinevatest välisriikidest.
Eesti Välisministeerium esitas eile Vene Föderatsiooni suursaatkonnale Tallinnas noodi, et küsida selgitusi laevaga Arctic Sea seotud asjaolude kohta ning saada kinnitust väidetele, et kinnipeetute hulgas on Eesti kodanikke.

Seotud lood

Uudised
  • 21.08.09, 09:46
Kapo: Arctic Sea kaaperdajaist Eesti kodanikke üks
Kaitsepolitseile teadaolevalt on Vene võimud Arctic Sea juhtumiga seoses kinni pidanud kuus Eesti elanikku.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele