• 12.08.09, 12:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

SAS kärbib töötajate arvu veelgi

Täna poolaastakahjumist teatanud SAS plaanib koondada veel kuni 1500 töökohta.
See on viis protsenti lennufirma tööjõust. Kevadel teatas ettevõte, et koondab 3000 töökohta.
Ettevõtte tegevjuhi sõnul näeb uus kulude kokkuhoiuprogramm ette umbes kolme miljardi Eesti krooni säästmise ning see tähendab koondamist kuni 1500 töötajale.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tänavu koondab SAS Dagens Industri andmeil enam kui 1000 töötajat, kokku vähendab ettevõte töötajate arvu pärast koondamisi, kulukärpeid, teenuste sisse ostma hakkamist ja struktuurireforme 8600 võrra.

Seotud lood

Uudised
  • 17.08.09, 10:28
Pilootide kõrge palk kääritab SASi
Pilootide kõrged palgad on SASis käärivas kriisis üks kesksetest teemadest. Ettevõtte tegevjuht Mats Janssoni sõnul on tegemist ajaloo jäänukitega ning tahab kärpida kõikide tasusid viiendiku võrra.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 09:40
Kuidas olla nähtav ja usaldusväärne samal ajal?
Igas ärivaldkonnas leiab hulgaliselt ettevõtteid, kes väidavad end olevat usaldusväärsed. Aga kes seda tegelikult kinnitab? Alates 2023. aastast on sellele vastus selgem kui kunagi varem: Infopank väljastab andmepõhise Usaldusväärse Ettevõtte sertifikaadi, mis tõstab ettevõtte usaldusväärsust nii klientide, partnerite kui tööturu silmis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele