Büroomaailm kutsus eile õhtul logistikakeskuse laienduse valmimise tähistamiseks sõbrad uude keskusse golfiturniirile.
Uuenenud logistikakeskuse suuruseks on 11 490 ruutmeetrit, millest 7000 ruutmeetrit lisandus keskuse teise etapi ehitustööde käigus. Keskusel on kolm korrust ning kõrval parkla 148 autole.
Ehitustööde maksumuseks kujunes 47,3 miljonit krooni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Büroomaailma logistikakeskus avas uksed

24 fotot
- Büroomaailma logistikakeskuse juurdeehitus lisas olemasolevale 7000 ruutmeetrit pinda. Investeeringu suurus 47 mln krooni.
- Foto: Raul Mee
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.