• 16.07.09, 14:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riik võtab riigi kütusevaru haldajast eelarvesse 100 miljonit

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi kavatseb vähendada Vedelkütusevaru Agentuuri aktsiakapitali, ent ei pea korrektseks riigikontrolli väidet, et agentuur on esitanud valeandmeid.
Hoolimata riigikontrolli kriitikast pole kavas muudatusi agentuuri juhtimises, ütles äriühingut Vedelkütusevaru Agentuur haldava majandus-ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Einari Kisel E24-le.
Riigikontrolli sel nädalal avaldatud audit ütleb, et agentuuri aktsiakapitali on võimalik vähendada, riik saaks sealt välja võtta ligi 400 miljonit krooni.
Lähikuudel, kui agentuuril hanked tehtud saavad, vähendatakse selle aktsiakapitali asekantsleri sõnul ülejääva summa ehk umbes 100 miljoni krooni võrra ning seda raha saab kasutada 2009. aasta riigieelarve tarvis.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.02.25, 14:00
Kuus tuntud firmamatjat Eestis
Viimase aasta jooksul on firmade matmine märgatavalt kasvanud ning tegevusalale on sisenemas ka uusi tegijaid. Firmamatjad on isikud või ettevõtted, kes pakuvad teenust raskustes olevate firmade likvideerimiseks, sageli eesmärgiga vältida võlausaldajate nõudeid või maksuameti tähelepanu. Rahvapäraselt kutsutakse neid ka “tankistideks“.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele