AS Kihnu Veeteed on tühistanud tänased laevareisid Kihnu ja Pärnu vahel, liinil Kihnu-Munalaid on reisid õhtuni edasi lükatud.
Reisiparvlaeva Amalie väljumine Kihnust Munalaidu on edasi lükatud 16.15ni.
Reisiparvlaev Liisi väljus Kihnust Pärnusse 6.30. Väljumised Pärnust Kihnu 9.15 ja Kihnust Pärnusse 15.30 on tühistatud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Eesti meteoroloogia ja hüdroloogia instituudi andmetel puhub Liivi lahel täna lõuna- ja edelatuul 14-18 m/s, päeval puhanguti 20 m/s. Laine kõrgus 2-4 meetrit.
Seotud lood
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.