Lennufirma teatel leiti täna varahommikul India ookeani kukkunud lennuki ohvreid otsides eluga pääsenud laps.
Laps on seni ainus ellujäänu, kes on enam kui 150 inimest kandnud ja alla kukkunud lennukis reisijaist leitud.
Vaatluslennuk märkas CNNi andmeil lennuki jäänuseid Mitsamiouli linna lähedal, kommenteeris Komooride asepresident Idi Nadhoim.
"Ellujäänutest märke ei olnud," lisas ta. "Meres hulbivad mõned hukkunute kehad ja lennukijäänuseid.
Õnnetus juhtus, kui lennuk valmistus maanduma Hahaya lennujaama Komooridel. Lennuk püüdis ebaõnnestunult maanduda ja jõudis teha tagasipöörde enne allakukkumist. Ametlikku teadet, miks maandumine ebaõnnestus, ei ole veel teatatud.

Seotud lood

Uudised
  • 30.06.09, 14:24
Täna India ookeani kukkunud lennuk Prantsusmaal keelatud
Täna Komooride lähedal 153 inimesega pardal India ookeani kukkunud Yemenia Airi Airbusil oli leitud hulgaliselt vigu ning Prantsusmaa teda seetõttu oma õhuruumi ei lubanud.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele