Eesti Välisinvestorite nõukogu kohtumisel peaminister Andrus Ansipiga tõdesid esindajad, et Eesti peab panustama väikese ja keskmise suurusega ettevõtetesse, aga rahvusvahelistele firmadele on elutähtis ka hea lennuühendus.
Välisinvestorite nõukogu juhatuse esimees Martin Breuer märkis Ansipile ära valdkonnad, kus on vaja kiireid ümberkorraldusi.
"Kiiresti on vaja sekkuda olukorda, kus Tallinna lennujaam on muutumas provintsilennujaamaks. Vähendada tuleb maandumise ja muude teenuste tasusid, et avataks rohkem otseühendusi Eesti ja Euroopa suuremate linnade vahel," oli mehe sõnum.
Välisinvestorite nõukogu (Foreign Investors’ Council in Estonia – FICE) esitas teisel kohtumisel Ansipile oma ettepanekud Eesti arengukava kohta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.