Transpordi ametiühingu esimees Peep Peterson ütles, et streiki pole tühistatud, ehkki Tallinna Autobussikoondise (TAK) bussijuhtidele avaldatakse ettevõtte juhtkonna poolt tugevat survet streigist loobumiseks, vahendas E24.ee
Peterson nimetas TAKi juhtide tegevust jõhkraks, ametiühingute esindajatel ei võimaldata bussijuhtidega kohtuda.
Peterson lisas, et linnadevahelised bussid täna sõidavad, tema sõnul võetakse need liinid ette järgmine kord. Millal uued aktsioonid toimuvad, pole Petersoni sõnul täna veel otsustatud.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna Autobussikoonise (TAK) suhtekorralduse osakonna juhi Sirje Rohti sõnul ei vasta väited, et bussiettevõtte juhtkond sunnib ettevõtte töötajaid streigist loobuma, tõele.
Ametiühingute streik pealinnas kukkus läbi, sest nii trammi-, trolli- kui ka bussijuhid streikisid vaid osaliselt.
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.