• 12.06.09, 10:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Narva piiril on 180 veokit

Narva piiril on ootamas 180 veokit, ooteaeg eeldatavasti 56 tundi. Eile ületas piiri 71 veokit.
Koidula piiripunktis ootab Venemaale pääsu 20 masinat, ooteaeg 18 tundi. Venemaale sai eile 30 masinat, selgus maksu- ja tolliameti veebist.
Luhamaal on ootamas 12 veokit, ooteaeg 7 tundi, et naaberriiki pääseda, piiri ületas eile seal 45 masinat.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele