• 27.05.09, 17:28
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Raudteefirma saadab 40 töötajat viieks kuuks puhkusele

Soome raudteefirma VR Cargo saadab kuni 40  klienditeenindajat umbes viieks kuuks puhkusele.
Puhkused algavad juulis ja kestavad aasta lõpuni, teatas ettevõte Kauppalehtile.
Eelmisel nädalal teatas ettevõte, et saadab eri pikkusega puhkusele 1400 välitöötajat.
VR Cargo tegutseb raudteekaubavedajana. Ettevõttes on kokku 1800 töötajat.

Artikkel jätkub pärast reklaami

VRi kontsern sai esimese nelja kuuga kahju 17,9 miljonit eurot ja kogu aasta tulemus tuleb eelmisest aastast kõvasti viletsam. Tulemust räsib eriti kaubaliikluse tugev kahanemine.
Kontsernis töötab kokku 12 500 inimest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele