• 08.05.09, 15:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Piraadid võtsid pantvangi 8 Ukraina meremeest

Somaalia piraadid kaaperdasid järjekordse kaubalaeva, seekord on tegemist Antillide lipu all sõitva alusega Marathon, mille meeskond koosneb Ukraina meremeestest.
Esialgsetel andmetel on laeva laadungiks koks, vahendasid ERR Uudised.
Laevanduse internetilehekülg teatab samuti, et Somaalia piraatide poolt pantvangistatud meremeeste arvult tõusis Ukraina Filipiinide järel teisele kohale.
Olgu lisatud, et 2. mail hõivasid somaallased Kreeka laeva Ariana, mille kõik 24 meeskonnaliiget on samuti Ukraina kodanikud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele