Läti lennufirma airBaltic on suvisesse lennugraafikusse lisanud kolm uut sihtkohta – Genf, Turu ning Kaunas.
Reisijad, kes soovivad nimetatud sihtkohtadesse lennata saavad seda teha läbi Riia lennujaama, mis pakub laia valikut transiitlende ning üle 50 sihtkoha Lääne-Euroopas, SRÜ riikides ja Vahemere regioonis, teatas firma.
Tänavu on airBaltic lansseerinud kokku seitse uut sihtkohta. Lisaks Genfile Šveitsis, Turule Soomes ja Kaunasele Leedus lisati varasemalt lennugraafikusse Tromso Norras, Linköping Rootsis, Palanga Leedus ja Dušanbe Tadžikistanis.
„Turu on meie viies sihtkoht Soomes ning Kaunas kolmas Leedu linnade seas. Uued sihtkohad on mugavad ka neile, kes kasutavad Riiat transiitlennujaamana, et lennata edasi näiteks Milanosse, Berliini, Pariisi või Veneetsiasse. Oleme rõõmsad, et lennugraafikusse lisandus Genf, mis on populaarne sihtkoht nii puhkajatele kui ka ärilistel eesmärkidel reisijatele,“ kommenteeris uusi sihtkohti airBalticu vastne kommertsdirektor Tero Taskila.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.