• 27.04.09, 13:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kolmapäevast võib kohati sõita kuni 110 km/h

Maanteeamet on seoses kevadise soojalaine saabumisega ning ilmaolude stabiilsemaks muutumisega otsustanud juba sellest kolmapäevast tõsta teedel lubatud piirkiirust.
Olenevalt tee kvaliteedist võidakse üles seada kuni 110 kilomeetrist tunnikiirust lubavad märgid. "Paneme neid üles järgemööda, kuid neljapäevaks peaks tööd olema lõpetatud," rääkis maanteeameti pressiesindaja Allan Kasesalu ERRi uudisteportaalile.
Mullu ei tõstetud piirkiirust enne 5. maid, sest 3. mail toimus üle-eestiline prügikoristusaktsioon "Teeme Ära".

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele