• 14.04.09, 19:21
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

FOTO: kuidas karu Moskavast Tallinnasse sõitis

Pühade ajal jõudis jääkaru Venemaalt Tallinna loomaaeda.
Reis Venemaalt Volokolamskist Eestisse kestis kokku 28 tundi.
Lennukiga 455-kilost karu tuua ei saanud sest reislennuki pagasiruum jääkaru ei mahuta. Transpordilennuk oleks saanud maanduda ning ka dokumendid korda ajada lähimas kohas Eestile Saksamaa.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
5 fotot
  • Foto: Vladimir Fainštein

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele